RINGAR, 9 st, silver, 1900-talets andra hälft.

60931. RINGAR, 9 st, silver, 1900-talets andra hälft.

15.5 - 19.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

15.5 - 19.

Bruksslitage.

Antal besök: 690