TAGE RADETZKY. Landskap, akvarell, signerad 1925.

609028. TAGE RADETZKY. Landskap, akvarell, signerad 1925.

Ramstorlek 32 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 32 x 38 cm.

Antal besök: 1 419