SCHÄSLONG design Kurt Beier, 1900-tal.

608952. SCHÄSLONG design Kurt Beier, 1900-tal.

Längd ca 220 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 220 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 659