MARC CHAGALL. EFTER. Färglitografi.

608913. MARC CHAGALL. EFTER. Färglitografi.

Stämplad signatur, Mourlot av Sorlier, Paris.

"Bonjour Paris". Bladmått 63 x 47 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 582