KISTA, barock, 1700-tal.

KISTA, barock, 1700-tal.
60878. KISTA, barock, 1700-tal.

Läderbeklädd. Längd 140 cm, bredd 64 cm, höjd 75 cm.

Reparerad och kompletterad. Slitage. Trasiga gångjärn. Sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 288