BORDSUR, 1900-tal.

BORDSUR, 1900-tal.
60867. BORDSUR, 1900-tal.

Sten samt metall. Längd 40 cm, bredd 13 cm, höjd 40 cm.

Flisa samt nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
60867. BORDSUR, 1900-tal.

Antal besök: 1 011