ARNE VODDER. SIDEBOARD SAMT VÄGGSKÅP, "Credenza", palisander, Sibast Furniture, Danmark, 1960-tal.

608536. ARNE VODDER. SIDEBOARD SAMT VÄGGSKÅP, "Credenza", palisander, Sibast Furniture, Danmark, 1960-tal.

Sideboard, palisander, fem lådor lackerade i olika färger, skjutdörr och hyllplan . Längd 179 cm, djup 42 cm, höjd 65 cm, etikettmärkt.

Vägghängt sideboard, palisander, fem lådor lackerade i olika färger, skjutdörr och hyllplan. Längd 168 cm, djup 36 cm, höjd 42 cm.

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Mindre repor samt några mindre ytor med målarfärg. List på baksidan lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 050