INDUSTRIVAGN, 1900-talets mitt.

607668. INDUSTRIVAGN, 1900-talets mitt.

Målad metall. Skivor med laminat. Två hyllplan. Längd 95. Bredd 55. Höjd 85 cm.

Hårt slitage. Bucklor. Fläckar. Rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 247