OKÄND KONSTNÄR. Rumsinteriör, olja på duk. Sekelskiftet 1900.

60766. OKÄND KONSTNÄR. Rumsinteriör, olja på duk. Sekelskiftet 1900.

Ej signerad.
67,5 x 49 cm.

Omfattande krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej signerad.
67,5 x 49 cm.

Omfattande krackelyrer.

Antal besök: 987