STEIFF, 3 st, giraff, ren och häst, 1900-tal, knappmärkta.

607633. STEIFF, 3 st, giraff, ren och häst, 1900-tal, knappmärkta.

Höjd ca 25,5 cm, 12 cm, 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 484