SPEGEL, och HALLBORD, med stenskiva, 1900-talets mitt.

60701. SPEGEL, och HALLBORD, med stenskiva, 1900-talets mitt.

Hallbordets mått: längd 91, bredd 32, höjd 60 cm. Spegelns mått; 147 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 547