SÄNGBORD, marmorskiva.

SÄNGBORD, marmorskiva.
606995. SÄNGBORD, marmorskiva.

Skåp med 1 låda. Höjd 74 cm, bredd 40 cm, djup 32 cm.

Bruksslitage. Liten nagg i marmorskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 10 449