OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

606902. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

Blommor, otydl signerad samt daterad -75, 59x43 cm.

Ej examinerad ur ram, nedre vänsterkant med eventuell fuktskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 283