CARL L LINDQVIST. "Vinga Sand" Gouache, signerad och daterad -1907.

60676. CARL L LINDQVIST. "Vinga Sand" Gouache, signerad och daterad -1907.

56 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 36 cm.

Antal besök: 3 366