SPINDELUR, Wallerius i Norrköping, 1800-tal.

60655. SPINDELUR, Wallerius i Norrköping, 1800-tal.

Diameter ca 62 mm.

Slitage, repor på emaljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 62 mm.

Slitage, repor på emaljen.

Antal besök: 1 460