OKÄND KONSTNÄR. Blandteknik, bär signatur.

60645. OKÄND KONSTNÄR. Blandteknik, bär signatur.

Fasad. Signerad W T Jyle 1867.
36 x 29 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 29 cm.

Skador.

Antal besök: 917