PELARBORD samt PIEDESTAL 1900-talets början.

60629. PELARBORD samt PIEDESTAL 1900-talets början.

Ovalt brunådrat bord längd 64, bredd 48, höjd 74 cm. Pedestal höjd 75 cm.

Bruksskick, piedestalens skiva med ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685