Bestående 22 stora tallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 assietter, terrin på fat, såsterrin, karott med lock, fat med uppdelning, skålfat, 1+1+1 fat, uppläggningsskål.
Slitage, nagg/skador.
Slitage, nagg/skador.