MATSERVIS, ca 67 delar, porslin.

60583. MATSERVIS, ca 67 delar, porslin.

Bestående 22 stora tallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 assietter, terrin på fat, såsterrin, karott med lock, fat med uppdelning, skålfat, 1+1+1 fat, uppläggningsskål.

Slitage, nagg/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg/skador.

Antal besök: 1 125