SPEGELMÅLNING, Kina, 1900-tal.

60549. SPEGELMÅLNING, Kina, 1900-tal.

Motiv av kvinna. Längd 37 cm, bredd 2 cm, höjd 46 cm.

Slitage. Spegelglaset har mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 132