BYRÅ med stenskiva, Louis XV-stil, 1900-tal.

60536. BYRÅ med stenskiva, Louis XV-stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 77, bredd 38, höjd 86 cm.

Slitage, ett fotbeslag något löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 807