CAKE STAND, 1900-tal, England.

60531. CAKE STAND, 1900-tal, England.

Fyra hyllplan. Längd 25 cm, bredd 44 cm, höjd 90 cm.

Handtaget är trasigt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 982