KANNA, silver, Anders Bäck Alingsås 1831. Vikt 260 gram.

60528. KANNA, silver, Anders Bäck Alingsås 1831. Vikt 260 gram.

Grepp med dekor av djurhuvud.
Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage. Mindre bucklor. Småsprickor vid övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grepp med dekor av djurhuvud.
Höjd ca 16 cm.

Antal besök: 881