PARTI SMIDE/GJUTGODS, 4 delar, 1900-tal.

60523. PARTI SMIDE/GJUTGODS, 4 delar, 1900-tal.

Bland annat kandelaber. Högsta höjd ca 51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 958