GOLVUR, England 17/1800-tal, Benson, Whitehaven.

60520. GOLVUR, England 17/1800-tal, Benson, Whitehaven.

Mahogny, höjd 222 cm, urtavla av mässing, urverk med månfas.

Fodral med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral med skador.

Antal besök: 1 992