LAMPA, bemålad gips, 1900-talets första del.

60519. LAMPA, bemålad gips, 1900-talets första del.

Tot höjd ca 100 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 100 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 241