Hänge i form av blomma, stmpl A.Weiss Oberstdorf?, höjd ca 5,5 cm.
2 st ringar, strlk 17,5 - 18,5.
Hänge i form av fisk, stmpl Merie?, längd ca 4 cm.
Hänge i form av björn, otydliga stämplar, längd 2 cm.
Hänge med blå sten, höjd ca 4,5 cm - Kedja i vit metall.
Bruksslitage.
Bruksslitage.