SMYCKEN, mestadels silver, 1900/2000-tal.

60514. SMYCKEN, mestadels silver, 1900/2000-tal.

Hänge i form av blomma, stmpl A.Weiss Oberstdorf?, höjd ca 5,5 cm.
2 st ringar, strlk 17,5 - 18,5.
Hänge i form av fisk, stmpl Merie?, längd ca 4 cm.
Hänge i form av björn, otydliga stämplar, längd 2 cm.
Hänge med blå sten, höjd ca 4,5 cm - Kedja i vit metall.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 712