SLAGBORD, BRICKA samt STOLAR, 2 st, bl a Tranås Snickerifabrik, 1900-talets början.

60511. SLAGBORD, BRICKA samt STOLAR, 2 st, bl a Tranås Snickerifabrik, 1900-talets början.

Blålackerade. Slagbord, längd 42 + 60, bredd 85, höjd 67 cm. Bricka, längd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 689