DAMARMBANDSUR, 2 st, Certina och Gow Fleur, 1900-tal.

605093. DAMARMBANDSUR, 2 st, Certina och Gow Fleur, 1900-tal.

Två damarmbandsur, guld på stål.
Certina, mekaniskt urverk, boettens diameter 17,5 mm.
Gow Fleur mekaniskt urverk, boettens diamter 25 mm.

Slitage samt repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 341