MATSALSMÖBEL, 8 delar, vitrinskåp, bord, 2 karmstolar, 4 stolar, 1900-tal.

60501. MATSALSMÖBEL, 8 delar, vitrinskåp, bord, 2 karmstolar, 4 stolar, 1900-tal.

Bordets höjd 72 cm, bredd 105 cm, längd 170 cm + 2 iläggskivor 2 x 45 cm. Vitrinskåp höjd 190 cm, bredd 149 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 448