PAPPERSKORG, Servex, 1900-talets mitt.

604680. PAPPERSKORG, Servex, 1900-talets mitt.

Fanerade i teak. Höjd ca 33 cm.

Ytslitage. Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Någon fläck.

Antal besök: 312