URVERK, 2 st och VÄGGUR, 2 st, 1800/1900-tal.

60460. URVERK, 2 st och VÄGGUR, 2 st, 1800/1900-tal.

Gökurets höjd utan pendel ca 52 cm.

Slitage mindre skador. Endast svarta vägguret komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 102