MARILYN MONROE, 2 st svartvita tryck uppsatta på masonit resp kartong.

60442. MARILYN MONROE, 2 st svartvita tryck uppsatta på masonit resp kartong.

"Urladdning" (Clash by night), tryck uppsatt på masonit, ca 50 x 60 cm.
Porträtt, "Personality Posters (UK) Ltd., 9 Gorst Road, London, NW10 6LA Printed in England", tryck uppsatt på kartong, ca 97 x 71 cm.
Reklamskyltar för biografen.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reklamskyltar för biografen.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 776