LAVOAR, 1900-tal.

LAVOAR, 1900-tal.
604268. LAVOAR, 1900-tal.

Överdel i marmor, bemålat, längd ca. 72, bredd 51, höjd 100 cm.

Nagg på överdel. Mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!
604268. LAVOAR, 1900-tal.

Antal besök: 455