MODELLBÅT, trä. Trålare, 1900-talets senare del.

604140. MODELLBÅT, trä. Trålare, 1900-talets senare del.

Längd ca. 59 cm. Höjd ca. 47 cm.

Smärre ytslitage, repa. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 208