GÖRAN WÄRFF. Vas, glas, Kosta Boda.

60400. GÖRAN WÄRFF. Vas, glas, Kosta Boda.

Märkt Kosta Royal Art Coll. G. Wärff 479/6 i botten.
Höjd 14 cm.

Smärre repor. Nagg ca 2 mm inom det gula fältet ca 2 cm från botten.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 1 588