BYRÅ, sekelskiftet 1800/1900.

BYRÅ, sekelskiftet 1800/1900.
60385. BYRÅ, sekelskiftet 1800/1900.

Ädelträd. Med 4 lådor. Längd 104 cm, bredd 49 cm, höjd 84 cm.

Bruksslitage. Smärre repor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 472