Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
JAROSLAV CHUDY. Älgfamilj, Färglitografi, signerad och numrerad 132/380.
60351. JAROSLAV CHUDY. Älgfamilj, Färglitografi, signerad och numrerad 132/380.
40x56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gomér & Andersson Linköping
3 895