YTTERFODER, keramik, 8st. "Gunilla", Upsala Ekeby. 1950-tal.

603439. YTTERFODER, keramik, 8st. "Gunilla", Upsala Ekeby. 1950-tal.

Höjd 7.5-15 cm.

Krackelyr, smärre sprickor samt smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7.5-15 cm.

Antal besök: 1 883