SILUETTKLIPP, 2 st, 1800-tal.

SILUETTKLIPP, 2 st, 1800-tal.
60336. SILUETTKLIPP, 2 st, 1800-tal.

Ramar av björk samt alm. Yttermått 27x31 samt 26x29 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 905