Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
ANDRÉ JACQUEMIN. Landskap med hus, etsning, signerad och numrerad 6/10.
603287. ANDRÉ JACQUEMIN. Landskap med hus, etsning, signerad och numrerad 6/10.
21x38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
21x38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
617