ANDRÉ JACQUEMIN. Landskap med hus, etsning, signerad och numrerad 6/10.

603287. ANDRÉ JACQUEMIN. Landskap med hus, etsning, signerad och numrerad 6/10.

21x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 604