ARVID PETTERSEN (F. 1943). Komposition. Olja på duk.

60247. ARVID PETTERSEN (F. 1943). Komposition. Olja på duk.

Signerad och daterad a tergo AJP -90. 90 x 220 cm. Proveniens: Galleri Lars Bohman, Stockholm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 337