Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GERARD LUNDBERG. "Anemoner". Olja på duk, signerad.
60241. GERARD LUNDBERG. "Anemoner". Olja på duk, signerad.
57 x 45.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 45.
Färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
1 515