GERARD LUNDBERG. "Anemoner". Olja på duk, signerad.

60241. GERARD LUNDBERG. "Anemoner". Olja på duk, signerad.

57 x 45.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 45.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 696