DEKORATIONSFRUKTER, 19 st, glas, 19/2000-tal.

60240. DEKORATIONSFRUKTER, 19 st, glas, 19/2000-tal.

Längd ca 10 - 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 - 19 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 837