VODKABÄGARE i silver med förgyllning på insida. Ryssland 1800-tal. Totalvikt 72,7 gram.

60203. VODKABÄGARE i silver med förgyllning på insida. Ryssland 1800-tal. Totalvikt 72,7 gram.

Höjd 5,2 cm

Märkt 84. Л * K 1875.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,2 cm

Märkt 84. Л * K 1875.

Mindre slitage.

Antal besök: 823