SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.

SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.
601836. SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.

På hjul med 2 lådor och fack.
34x60 cm, höjd 63 cm.

Fanérskador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul med 2 lådor och fack.
34x60 cm, höjd 63 cm.

Fanérskador, slitage.

Antal besök: 501