Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
AMALIA VON SCHWERIN. Motiv från Skåne, olja på duk, signerad.
601829. AMALIA VON SCHWERIN. Motiv från Skåne, olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
56 x 84 cm.
Krackelerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 84 cm.
Krackelerad.
Göteborgs Auktionsverk
1 536