PALLAR, 2 st, 1900-tal.

PALLAR, 2 st, 1900-tal.
601665. PALLAR, 2 st, 1900-tal.

Längd 54-80 cm.

Bruksslitage, ett ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54-80 cm.

Bruksslitage, ett ben löst.

Antal besök: 234